22 вер. 2014 р.

Хеловін наближається

Привіт, мої любі читачі!
Цьогоріч майстерня "Вензелик" підготувала хеловінську гілку чіпбордів  – із відьмочками, будинками жахів, павуками та павутинами, летючими мишами та іншими невід’ємними атрибутами цього свята. Мені випала така нагода, однією із перших випробувати все в роботі. То ж запрошую вас переглянути серію листівок із ними.
А історія цього свята ось така:
У ніч із 31 жовтня на 1 листопада світ відмічає свято Хеловіна. Це свято нечистої сили, яке походить із Америки і Канади. Дослівно Хеловін перекладається як надвечір'я всіх святих душ. Вважалося, що 31 жовтня мертві повертаються на землю, щоб оцінити справи своїх живих нащадків. Це був день, коли злі сили могли прийти у Наш світ і наробити злого: домові стукають у вікна і двері, відьми літають на мітлі по небу, чорти всіх лякають. Саме тому і придумали гарбуз у середині із свічкою, щоб їх відлякувати. Ще на пороги ставили їжу, щоб не злити нечисть. Потім це перейшло в пригощання дітей цукерками.
Зараз є такий модний сленг. Приходиш стукаєш у двері до сусідів, простих людей і кажеш:"Цукерки або смерть". І вони мають дати тобі гостинця. Ще люди перевдягаються у різні костюми, влаштовують карнавали, запалення багаття, гадання, розказування страшних історій. Деталі:

Дякую, що додивились мої страшилки.

Немає коментарів:

Дописати коментар